Banksy - Peckham Rock - Verkocht

Banksy - Peckham Rock kopen? Bied vanaf 520!
Prenten & Uitgaves

Banksy - Peckham Rock kopen? Bied vanaf 520!Banksy - Peckham Rock kopen? Bied vanaf 520!
  • Banksy (1974)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal2018
TechniekVaria
StijlStreet Art
Afmetingen13 x 18 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Schitterende uitverkochte replica van Banksy's Peckham Rock, in 2005 door de kunstenaar het British Museum binnengesmokkeld als onderdeel van een officiële tentoonstelling. Je kijkt naar een houten replica van Banksy's Peckham Rock-muurkunst, met een vermeende prehistorische figuur die een winkelwagentje duwt. Banksy's 'Peckham Rock' was een stuk beton waarop een veronderstelde prehistorische figuur te zien was die een winkelwagentje voortduwde. Deze werd in 2005 in het British Museum geplaatst, vergezeld van een authentiek ogend informatielabel en stond daar drie dagen voordat iemand besefte dat er iets niet klopte.

Dit is een officieel Banksy-kunstproduct in beperkte oplage, uitgegeven door het British Museum. Op de achterkant van het werk staat  de tekst van het informatielabel dat oorspronkelijk In het British Museum was geplaatst.

De houten replica is gemaakt met toestemming van Pest Control en is dus een officieel werk van Banksy. Het werd gemaakt in het kader van de iObject tentoonstelling in het British Museum. De originele pricetag van het British Museum staat nog op het werk als bewijs van authenticiteit.

Een unieke kans om een werk van Banksy te kopen, waarvan de prijs in de afgelopen maanden sterk is beginnen stijgen.

Het werk wordt beveiligd verstuurd met trackingnummer zodat u de voortgang van de zending steeds kan opvolgen.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80

Banksy (1974)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  streetandartgallery
Lid sinds 2021
10 verkochte items
18 cm
13 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAntwerpen,  België
Starttijd10-5-2022 om 11:21
Eindtijd23-5-2022 om 21:45
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken