Bart Hamelink - Dikke hond - Verkocht

Bart Hamelink - Dikke hond kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Bart Hamelink - Dikke hond kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Dikke hond kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Dikke hond kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Dikke hond kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Dikke hond kopen? Bied vanaf 1!
  • Bart Hamelink (1976)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2023
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Street Art
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Originele illustratie tekening van Hamelink. Gemaakt in 2023 als thema een gezinnetje met een dikke hond. Kleurrijke tekening gemaakt met inkt , marker en Acryl stift.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kwintsheul, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,00

Bart Hamelink (1976)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  hamelinkartnl
Lid sinds 2023
112 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
25 cm
20 cm
23 cm
18 cm