Bart Hamelink - Hondje met vriendje - Verkocht

Bart Hamelink - Hondje met vriendje kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Bart Hamelink - Hondje met vriendje kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Hondje met vriendje kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Hondje met vriendje kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Hondje met vriendje kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Hondje met vriendje kopen? Bied vanaf 1!
  • Bart Hamelink (1976)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal2023
StijlStreet Art
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele illustratie tekening van Hamelink. Ondertekend met Hamelink. Handgemaakt in 2023 met acryl, marker en inkt. Hondje is een goede kameraad.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kwintsheul, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,00

Bart Hamelink (1976)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  hamelinkartnl
Lid sinds 2023
103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
25 cm
20 cm
23 cm
18 cm

ObjectlocatieKwintsheul,  Nederland
Starttijd15-3-2023 om 14:22
Eindtijd22-3-2023 om 19:15
Biedingen (9)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken