Drie figuren zitten naast elkaar aan dezelfde tafel, tegen een krachtige rode achtergrond. Ze kijken niet allemaal dezelfde kant op, maar horen wel bij elkaar. Het werk speelt met onderlinge dynamiek: samen zijn, maar ieder met zijn eigen blik, houding en gedachte. De rode achtergrond geeft het werk energie en spanning, terwijl de herkenbare Hamelink-figuren zorgen voor humor en lichtheid. Het voelt als een gesprek zonder woorden — iedereen zit erbij, niemand neemt echt de leiding. Typisch neo-expressionistisch werk van Bart Hamelink: rauwe lijnen, eenvoudige vormen, sterke contrasten en een scène die blijft hangen zonder uitleg nodig te hebben. Het werk past zowel in een modern als industrieel interieur en trekt direct de aandacht. Extra informatie Uniek origineel kunstwerk Handgeschilderd door Bart Hamelink Acrylverf op doek Gesigneerd door de kunstenaar Wordt geleverd zonder spieraam (vanwege hoge transportkosten en kleinere kans op beschadiging) Inclusief certificaat van echtheid De getoonde afbeeldingen zijn sfeerfoto’s waarin het werk ingelijst en opgespannen aan de muur hangt Meer werk en achtergrond van de kunstenaar: Website: www.barthamelink.com Instagram: @hamelink.art.bart
Hartelijk dank voor uw aankoop en vertrouwen in mijn werk. Elk kunstwerk is met volledige toewijding en gevoel gemaakt. Het werk wordt zorgvuldig verpakt en verzonden in een stevige koker (bij doeken zonder spieraam) of goed beschermde doos (bij opgespannen werken), binnen 3 werkdagen na ontvangst van betaling. Alle werken zijn origineel en handgemaakt door kunstenaar Bart Hamelink en worden geleverd met een ondertekend certificaat van echtheid. Bij vragen of speciale wensen mag u gerust contact opnemen. Veel plezier met het kunstwerk!
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kwintsheul, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 55,00