Koen Vanmechelen - The Fighter
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 55 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41.5 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Vergeelde vernis, oppervlaktevuil. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 2-2-2023 om 14:50 |
Eindtijd | 16-2-2023 om 22:41 |