Jacobien de Rooij - Aquarel: Nieuw leven - 1972
Michel van Overbeeke - met de hand bewerkte ets (vetkrijt/aquarel) - 1988
Leon Spierenburg - Twee botters
Jits Bakker - Gesign: de schilder Jits Bakker & monumentale monografie -> gratis verzending NL
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |
Starttijd | 23-12-2012 om 14:02 |
Eindtijd | 28-12-2012 om 13:57 |