Benjamin Van Oost - Blackisblack - Verkocht

Benjamin Van Oost - Blackisblack kopen? Bied vanaf 595!

Benjamin Van Oost - Blackisblack kopen? Bied vanaf 595!Benjamin Van Oost - Blackisblack kopen? Bied vanaf 595!Benjamin Van Oost - Blackisblack kopen? Bied vanaf 595!
  • Benjamin Van Oost (1980)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 74 x 58 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Origineel topwerk van Benjamin van Oost.
Benjamin werd verkozen als grootste talent van de Lage landen.
Werk op oud papier, handgesigneerd en met certificaat.
Prof ingekaderd.
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 15,60
Wereldwijd € 15,80

Benjamin Van Oost (1980)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Helder1
Lid sinds 2024
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
65 cm
80 cm
58 cm
74 cm