Benjamin Van Oost - colour the world

Benjamin Van Oost - colour the world kopen? Bied vanaf 995!
Benjamin Van Oost - colour the world kopen? Bied vanaf 995!Benjamin Van Oost - colour the world kopen? Bied vanaf 995!
  • Benjamin Van Oost (1980)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 105 x 85 cm (h x b)
Incl. lijst 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Origineel werk van Benjamin Van Oost.

Groot werk, 1 van 1, handgesigneerd en met certificaat.

Professioneel ingekaderd.

Benjamin Van Oost (1980)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Clairshop
Lid sinds 2024
84 verkochte items
Alle items (47)
90 cm
110 cm
85 cm
105 cm