Zeer fraai vormgegeven en symbolisch sculptuur van een vogel met in de snavel een klavertjevier van de bekende kunstenares Bernadette Leijdekkers. Het betreft een vrij zeldzaam exemplaar, niet meer te verkrijgen in de vrije verkoop. Titel “ De Geluksbrenger “ Achtergrondgedachte “ Deze vogel staat symbool voor voorspoed, geluk en liefde voor elkaar “ Een hoopvol sculptuur, juist in deze tijd waarin we elkaar niet meer lijken te begrijpen Het beeld is op de achterzijde gesigneerd: BL Materiaal: brons op fraaie marmeren sokkel Hoogte: 10 cm Het beeld verkeert in goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
Goed
Goed, met kleine tekenen van ouderdom
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 17,50