Gilles Robert de Vaugondy - Carte Des Parties Nord et Ouest de L' Amerique
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ambacht Volendam, handgedecoreerde schaal
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
Type kunstwerk | Fotografie |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | 58339 Breckerfeld, Duitsland |
Starttijd | 10-2-2009 om 17:06 |
Eindtijd | 12-2-2009 om 19:07 |