Corneille - De kus aan de vogel, 1972
Jean Pierre Yvaral - oplage van 200 - genummerd
14k rood gouden ring bezet met koraal - ringmaat 18.5 (58)
Jan Sierhuis - Tekening krijt/acryl
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 14 x 12.5 x 12.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2500 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland |
Objectlocatie | Wapenveld, Nederland |
Starttijd | 17-5-2020 om 13:33 |
Eindtijd | 4-6-2020 om 17:21 |