Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst)
Willem Boon - Olieverf op doek, Kompositie 1964 - Ingelijst
Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst)
Ad Blok van der Velden - Mediterraans huis, olieverf op doek
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 18 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
Gewicht | 520 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.