Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd - Verkocht

Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Willi Petters

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3029 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Willi Petters

Kunstenaar : Willie Petters ( 1935- )
Titel/Voorstelling: " Circus Clowns Harlekijn "

Datering: 1974
Medium /Techniek : pastel op papier
Maten : 18 x 25 cm (middelste beeldmaat) 2 maal 13 x 24 cm (buitenste beeldmaten) en 45 x 70 cm ( ingelijst )
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed.

Willi Petters

FA. (113)

3029 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:17-05-2018 om 21:22
Eindtijd:31-05-2018 om 22:22
Biedingen (12)
Bouwman01
31 mei / 16:42
€ 15
Andredriessen
31 mei / 16:42
€ 10
Bouwman01
31 mei / 16:41
€ 9
Andredriessen
31 mei / 16:41
€ 8
Bouwman01
31 mei / 15:01
€ 7
Andredriessen
31 mei / 11:57
€ 6
Bouwman01
31 mei / 11:57
€ 5
Andredriessen
31 mei / 11:57
€ 5
Bouwman01
31 mei / 11:57
€ 4
Andredriessen
31 mei / 11:57
€ 3
Bouwman01
31 mei / 09:38
€ 2
siskaoosterling
18 mei / 17:28
€ 1