Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd - Verkocht

Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bijzonder expressionistisch pastel/papier drieluik "Circus Clowns" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Willi Petters

Kunstenaar : Willie Petters ( 1935- )
Titel/Voorstelling: " Circus Clowns Harlekijn "

Datering: 1974
Medium /Techniek : pastel op papier
Maten : 18 x 25 cm (middelste beeldmaat) 2 maal 13 x 24 cm (buitenste beeldmaten) en 45 x 70 cm ( ingelijst )
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed.

Willi Petters

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3783 verkochte items
Alle items van deze verkoper (132)

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd17-5-2018 om 21:22
Eindtijd31-5-2018 om 22:22
Biedingen (12)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken