Bitossi - aardewerk schaal - Aldo Londi - Rimini Blue - Verkocht

Bitossi - aardewerk schaal - Aldo Londi - Rimini Blue kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 25,00

Bitossi - aardewerk schaal - Aldo Londi - Rimini Blue kopen? Bied vanaf 20!Bitossi - aardewerk schaal - Aldo Londi - Rimini Blue kopen? Bied vanaf 20!Bitossi - aardewerk schaal - Aldo Londi - Rimini Blue kopen? Bied vanaf 20!Bitossi - aardewerk schaal - Aldo Londi - Rimini Blue kopen? Bied vanaf 20!Bitossi - aardewerk schaal - Aldo Londi - Rimini Blue kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Lawrence
FA. (10)

216 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Bitossi (1871)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen6 cm x 25 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
aardewerk schaal – Bitossi - Aldo Londi

gemerkt

hoog 6 cm., breed 25 cm.

verzending met Track & Trace
dit item kan ook in onze galerie *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar worden opgehaald (eigen parkeergelegenheid).

in goede conditie (enkele kleine beschadigingen aan de rand)

Bitossi (1871)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Lawrence
FA. (10)

216 verkochte items
25 cm
6 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:03-01-2019 om 17:58
Eindtijd:14-01-2019 om 21:54
Biedingen (2)
gfbl
14 jan. / 21:45
€ 25
BrechtjeM
11 jan. / 17:37
€ 20