Twee glazen vintage "Bud" vaasjes in groen en olijfgroen ontworpen door Bo Bergstrom voor Aseda glasbruk in Zweden in de jaren'60. Beide zijn in prima conditie, geen kalkaanslag maar niet gemerkt en het groene vaasje is wat scheef.
Zeer Goed
Onbeschadigde conditie, echter groene vaasje is scheef geblazen.
Tot 2 kg.
€ 10,00