Botanische kopergravure - vroeg 18e eeuw - spinazie

Botanische kopergravure - vroeg 18e eeuw - spinazie kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Botanische kopergravure - vroeg 18e eeuw - spinazie kopen? Bied vanaf 1!Botanische kopergravure - vroeg 18e eeuw - spinazie kopen? Bied vanaf 1!Botanische kopergravure - vroeg 18e eeuw - spinazie kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg 18e eeuwse botanische kopergravure.
In mooie staat, afmetingen 15 bij 10 cm
Lichte verkleuring in het papier

Kan afgehaald worden of goed verpakt verzonden a 4 euro.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:20-11-2014 om 17:56
Eindtijd:30-11-2014 om 17:56

Biedingen (3):

Gnav
29 nov. / 22:24
€ 5
Timsius_1
28 nov. / 23:12
€ 3
Gnav
23 nov. / 17:56
€ 1