Brons (Onbekend) - Abstract bronzen beeld

Brons (Onbekend) - Abstract bronzen beeld kopen? Bied vanaf 20!
Brons (Onbekend) - Abstract bronzen beeld kopen? Bied vanaf 20!Brons (Onbekend) - Abstract bronzen beeld kopen? Bied vanaf 20!Brons (Onbekend) - Abstract bronzen beeld kopen? Bied vanaf 20!Brons (Onbekend) - Abstract bronzen beeld kopen? Bied vanaf 20!
  • Brons (Onbekend)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Brons
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15.5 x 9 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd

Info Prachtig abstract beeld. De kunstenaar is helaas voor mij onbekend.
Het beeld weegt 460 gram
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar (20)

Geplaatst door  Gevondenengemaakt
Lid sinds 2023
165 verkochte items
Alle items (17)
9
15.5
5