U kijkt hier naar een prachtig gedetailleerd beeld gemaakt van Albast herkomst Italië Het laatste avondmaal Gedateerd 1940/50 Naar een voorbeeld van Arnaldo Giannetti uit Italië halverwege de 20e eeuw.
In goede staat met lichte gebruikerssporen
Zie de foto's voor een goede indruk
Redelijk
Eigen collectie
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,00
Naar België
€ 35,00
€ 40,00
Europese Unie
€ 40,00