Brons (Onbekend) - Bronzen beeld 2000 - Verkocht

Brons (Onbekend) - Bronzen beeld 2000 kopen? Bied vanaf 20!
Brons (Onbekend) - Bronzen beeld 2000 kopen? Bied vanaf 20!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld 2000 kopen? Bied vanaf 20!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld 2000 kopen? Bied vanaf 20!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld 2000 kopen? Bied vanaf 20!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld 2000 kopen? Bied vanaf 20!Brons (Onbekend) - Bronzen beeld 2000 kopen? Bied vanaf 20!
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
Jaartal2000
TechniekBrons
Afmetingen20 cm x 8 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een zeer mooi beeld dat is gesigneerd met B V L .

Helaas weet ik niet welke kunstenaar het is.

Verkeert in prachtige staat.

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar (32)

Geplaatst door  tien
FA. (17)

845 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
8
20
5
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2022 om 20:14
Eindtijd:13-12-2022 om 19:42
Biedingen (2)
henkbijen
13 dec. / 18:42
€ 25
Maarten1952
13 dec. / 14:10
€ 20