Brons (Onbekend) - Bronzen beeldje dansend meisje in de wind. - Verkocht

Brons (Onbekend) - Bronzen beeldje dansend meisje in de wind. kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Brons (Onbekend) - Bronzen beeldje dansend meisje in de wind. kopen? Bied vanaf 20!Brons (Onbekend) - Bronzen beeldje dansend meisje in de wind. kopen? Bied vanaf 20!Brons (Onbekend) - Bronzen beeldje dansend meisje in de wind. kopen? Bied vanaf 20!Brons (Onbekend) - Bronzen beeldje dansend meisje in de wind. kopen? Bied vanaf 20!Brons (Onbekend) - Bronzen beeldje dansend meisje in de wind. kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

803 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen12 cm x 9 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtig bronzen beeldje - prachtig dansend meisje in de wind.

Erg mooi staand op een sokkel.

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar(23)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

803 verkochte items
9
12
5
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 20:35
Eindtijd:12-12-2020 om 19:39
Biedingen (6)
Michalis
12 dec. / 18:55
€ 40
leendertdegraaf
12 dec. / 18:55
€ 35
Michalis
12 dec. / 18:55
€ 35
leendertdegraaf
12 dec. / 18:55
€ 30
Michalis
12 dec. / 18:55
€ 25
leendertdegraaf
12 dec. / 18:51
€ 20