Brons (Onbekend) - parende kikkers

Brons (Onbekend) - parende kikkers kopen? Bied vanaf 40!
Brons (Onbekend) - parende kikkers kopen? Bied vanaf 40!Brons (Onbekend) - parende kikkers kopen? Bied vanaf 40!Brons (Onbekend) - parende kikkers kopen? Bied vanaf 40!
  • Brons (Onbekend)
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Brons
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 5 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd

Leuk zwaar (950gr) bronzen beeldje van twee kikkers. Beeld is gesigneerd T.N.L.
Niet gevonden wie dat is.
Geen beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Merchtem belgië, België
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 20,20
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar (20)

Geplaatst door  Koos
43 verkochte items
Alle items (15)
8
5
8