Brons (Onbekend) - Prachtig beeldje van 2 kikkers / kunnen ook apart

Brons (Onbekend) - Prachtig beeldje van 2 kikkers / kunnen ook apart kopen? Bied vanaf 35!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Brons (Onbekend) - Prachtig beeldje van 2 kikkers / kunnen ook apart kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig beeldje van 2 kikkers / kunnen ook apart kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig beeldje van 2 kikkers / kunnen ook apart kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig beeldje van 2 kikkers / kunnen ook apart kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig beeldje van 2 kikkers / kunnen ook apart kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

755 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen5 cm x 8 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Het betreft een schitterend weergegeven beeldje van 2 kikkers.

De kikkers kunnen ook los staan en zijn dan 6 x 5 x 4 cm en 5 x 4 x 3  cm.

Bijzonder leuk beeldje in prachtige staat.

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar(21) Geplaatst door  tien
FA. (16)

755 verkochte items
8
5
5

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-01-2021 om 18:17
Eindtijd:26-01-2021 om 19:51

Biedingen (1):

Almeriaan
25 jan. / 11:34
€ 35