Brons (Onbekend) - "Undressing" - Verkocht

Brons (Onbekend) - "Undressing" kopen? Bied vanaf 235!

Verkoopprijs: € 270,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Brons (Onbekend) - "Undressing" kopen? Bied vanaf 235!Brons (Onbekend) - "Undressing" kopen? Bied vanaf 235!Brons (Onbekend) - "Undressing" kopen? Bied vanaf 235!Brons (Onbekend) - "Undressing" kopen? Bied vanaf 235!Brons (Onbekend) - "Undressing" kopen? Bied vanaf 235!Brons (Onbekend) - "Undressing" kopen? Bied vanaf 235!Brons (Onbekend) - "Undressing" kopen? Bied vanaf 235!Brons (Onbekend) - "Undressing" kopen? Bied vanaf 235!Brons (Onbekend) - "Undressing" kopen? Bied vanaf 235!

Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (24)

253 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
OnderwerpErotiek
Afmetingen30 cm x 10.5 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraai gestileerd beeldje van zich ontkledende vrouw. Ouder beeldje. Het beeldje is gesigneerd en ook gedateerd zo lijkt het . OG - ?. In al haar eenvoud een prachtig beeldje.

Beeldje verkeert in een mooie staat.

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (24)

253 verkochte items
10.5
30
5
Dit item is verkocht voor 270,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-05-2022 om 10:44
Eindtijd:16-05-2022 om 20:15
Sloetje
09 mei / 21:21
€ 235