Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Ben Deiman - Foto, Serendipity I - Ingelijst
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 26 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1800 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Tilburg, Nederland |
Starttijd | 25-1-2024 om 15:04 |
Eindtijd | 30-1-2024 om 20:43 |