Caja Wong Chung - - Koe - - Verkocht

Caja Wong Chung - - Koe - kopen? Bied vanaf 1!
Caja Wong Chung - - Koe - kopen? Bied vanaf 1!Caja Wong Chung - - Koe - kopen? Bied vanaf 1!
  • Caja Wong Chung (1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75 exemplaren

Vrolijke zeefdruk van Caja Wong Chung. Het werk is in nieuwstaat. Het bedrukte deel is 60 x 60 cm groot.

Gesigneerd en genummerd in potlood . Het kunstwerk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in  de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.  Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Caja Wong Chung (1972)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
69 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 09:41
Eindtijd:09-10-2022 om 22:14
Biedingen (4)
ystafell
09 okt. / 20:36
€ 10
JohannavanDijk
09 okt. / 20:36
€ 5
ystafell
09 okt. / 20:36
€ 3
JohannavanDijk
02 okt. / 07:57
€ 1