CALVIN CHRISTIAAN - Zeefdruk - Casino Royal/Twin Hearts - Verkocht

CALVIN CHRISTIAAN - Zeefdruk - Casino Royal/Twin Hearts kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

CALVIN CHRISTIAAN - Zeefdruk - Casino Royal/Twin Hearts kopen? Bied vanaf 1!CALVIN CHRISTIAAN - Zeefdruk - Casino Royal/Twin Hearts kopen? Bied vanaf 1!CALVIN CHRISTIAAN - Zeefdruk - Casino Royal/Twin Hearts kopen? Bied vanaf 1!CALVIN CHRISTIAAN - Zeefdruk - Casino Royal/Twin Hearts kopen? Bied vanaf 1!
  • Calvin Christiaan
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

2 Prachtige zeefdrukken van Calvin Christiaan

Titel: Casino Royal en Twin Hearts

Conditie: nieuw

Afmetingen: 15 x 15 cm de druk zelf, papier is 21 x 30 cm

Jaartal: 1998

Geringe oplage

Niet ingelijst

Handgesigneerd

Calvin Christiaan

Geplaatst door  Adjepatatje
Lid sinds 2017
4 verkochte items

ObjectlocatieEINDHOVEN,  Nederland
Starttijd22-11-2017 om 14:12
Eindtijd29-11-2017 om 14:17
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken