Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
2 Prachtige zeefdrukken van Calvin Christiaan
Titel: Casino Royal en Twin Hearts
Conditie: nieuw
Afmetingen: 15 x 15 cm de druk zelf, papier is 21 x 30 cm
Jaartal: 1998
Geringe oplage
Niet ingelijst
Handgesigneerd