CALVIN CHRISTIAAN - Zeefdruk - Casino Royal/Twin Hearts - Verkocht

CALVIN CHRISTIAAN - Zeefdruk - Casino Royal/Twin Hearts kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

CALVIN CHRISTIAAN - Zeefdruk - Casino Royal/Twin Hearts kopen? Bied vanaf 1!CALVIN CHRISTIAAN - Zeefdruk - Casino Royal/Twin Hearts kopen? Bied vanaf 1!CALVIN CHRISTIAAN - Zeefdruk - Casino Royal/Twin Hearts kopen? Bied vanaf 1!CALVIN CHRISTIAAN - Zeefdruk - Casino Royal/Twin Hearts kopen? Bied vanaf 1!

Calvin Christiaan

Geplaatst door  Adjepatatje

Lid sinds 2017
4 verkochte items
  • Calvin Christiaan
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

2 Prachtige zeefdrukken van Calvin Christiaan

Titel: Casino Royal en Twin Hearts

Conditie: nieuw

Afmetingen: 15 x 15 cm de druk zelf, papier is 21 x 30 cm

Jaartal: 1998

Geringe oplage

Niet ingelijst

Handgesigneerd

Calvin Christiaan

Geplaatst door  Adjepatatje

Lid sinds 2017
4 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:22-11-2017 om 14:12
Eindtijd:29-11-2017 om 14:17
Biedingen (2)
Theod
29 nov. / 14:11
€ 3
BartvanBerkel
29 nov. / 09:08
€ 1