Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) - Verkocht

Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!

Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!
  • Candace Charlton (1968)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2011
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig werk van de, onder andere in Nederland woonachtige, Zuid-Afrikaanse kunstenares Candace Charlton.  In Nederland wordt ze vertegenwoordigd door bijvoorbeeld Morren Galleries, en ze is ook bij een breder publiek bekend geworden door haar deelname aan de “Sterren op het Doek” aflevering met Adriaan van Dis.

Olieverf op doek, middenonder gesigneerd en gedateerd (2011), in zeer mooie, complementerende lijst.  Alles in zeer goede conditie.  Het schilderij staat afgebeeld op haar website: https://www.candacecharlton.com/

Afmetingen: 56cm x 45cm (incl. lijst), 40cm x 29cm (doek)

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Candace Charlton (1968)

Zuid-Afrikaans Zuid-Afrikaans

Geplaatst door  Rosser
3720 verkochte items
Alle items van deze verkoper (191)
45 cm
56 cm
29 cm
40 cm