Vroeg werk van de veelzijdige kunstenaar Carel Bruens. Bekend om zijn glas in lood, landschappen, stillevens en portretten maar ook beeldhouwer, tekenleraar en vervaardiger van mozaïek. Een creatieve duizendpoot. Prachtig van kleur (zie foto's)
Gesigneerd: rechts onder.
Levering in binnen en buitenland in overleg mogelijk.
Goed
klein "deukje" zie foto's