Carla Budding - De schaduw van scarlet red, aquarel (ingelijst) - Verkocht

Carla Budding - De schaduw van scarlet red, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Carla Budding - De schaduw van scarlet red, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Carla Budding - De schaduw van scarlet red, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Carla Budding - De schaduw van scarlet red, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Carla Budding - De schaduw van scarlet red, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Carla Budding - De schaduw van scarlet red, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (228)
  • Carla Budding (1952)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2019
TechniekAquarel
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 38 cm (h x b)
Lijst62 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Strak, geometrisch werk van Carla Budding.  Aquarel op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (2019), in verso op een stikker getiteld.  In simpele houten lijst, achter glas.  In zeer goede conditie.  Oorspronkelijke galerieprijs: 700 euro.

Afmetingen: 62cm x 42cm (incl. lijst), 60cm x 38cm (blad)

Werk (als geheel) kan bij aankoop worden opgehaald of het blad (alleen) kan goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.  Bij ophalen krijgt de koper het werk inclusief lijst.  Bij verzending zal het blad los verzonden worden, m.a.w. het blad zal uit de lijst gehaald worden.
Dit item valt onder de margeregeling

Carla Budding (1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
42 cm
62 cm
38 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 50,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2022 om 16:04
Eindtijd:13-07-2022 om 16:01
kunstpn
13 jul. / 15:52
€ 44