Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 87 x 67 cm (h x b) |
Incl. lijst | 115 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 144/375 |
Het werk van Raadsveld is geëxposeerd in onder meer Duitsland, Amerika, Engeland, België
Carla RAADSVELD (Rotterdam 1950)
Schilder, graficus.
Opleiding:
Raadsveld volgde een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam en ging daarna van 1972 tot 1974 naar de Michaelis School of Fine Art in Kaapstad.
Al tijdens haar opleiding ontving Carla Raadsveld verschillende studiebeurzen, die haar in staat stelden om naar Italië en Zuid-Afrika te reizen en daar zich te laten onderwijzen. Ook daarna bleef Raadsveld gefocust op het buitenland; sinds 2001 woont de kunstenares in Ierland, alhoewel ze nog regelmatig in Nederland en België te vinden is. In de schilderingen van Raadsveld zijn verschillende onderwerpen te ontdekken. Sommige werken hebben een Afrikaans thema, maar Raadsveld schildert ook vaak dames, en in de series genaamd ‘feel good’ en ‘tickled pink’ is een centrale plek weggelegd voor de ‘silly cat’ en kippen. Raadsveld prepareert haar werk altijd met een zwarte laag, waardoor haar werk een speciale structuur krijgt.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Deze zeefdruk is nog nooit opgehangen, zit nog in eerste verpakking | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eindhoven, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 27-4-2024 om 23:43 |
Eindtijd | 2-5-2024 om 19:40 |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |