Carle Vernet - Handingekleurde litho jachttafreel

Carle Vernet - Handingekleurde litho jachttafreel kopen? Bied vanaf 35!
Carle Vernet - Handingekleurde litho jachttafreel kopen? Bied vanaf 35!Carle Vernet - Handingekleurde litho jachttafreel kopen? Bied vanaf 35!Carle Vernet - Handingekleurde litho jachttafreel kopen? Bied vanaf 35!Carle Vernet - Handingekleurde litho jachttafreel kopen? Bied vanaf 35!Carle Vernet - Handingekleurde litho jachttafreel kopen? Bied vanaf 35!Carle Vernet - Handingekleurde litho jachttafreel kopen? Bied vanaf 35!Carle Vernet - Handingekleurde litho jachttafreel kopen? Bied vanaf 35!Carle Vernet - Handingekleurde litho jachttafreel kopen? Bied vanaf 35!
  • Carle Vernet (1758-1836)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Handgekleurd
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 34 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd

Deze litho is met de hand ingekleurd en gesigneerd in de steen.
Charles Horace (Carle) Vernet is vooral bekend geworden als schilder van paarden, veldslagen jachttaferelen en karikaturen. Vernet was het jongste kind van Claude Joseph Vernet, en de vader van Horace Vernet. Hij werd toegelaten tot de Académie in 1788. Na de revolutie werd Vernet tijdens het bewind van Napoleon een geliefd schilder van veldslagen, mede door zijn grote kennis van de anatomie van paarden. Napoleon kende hem het Legioen van Eer toe en van Louis XVIII kreeg hij de Orde van Sint-Michel. Veel van zijn werk hangt in het British museum
lichte verkleuring van het papier, voornamelijk langs de randen van het passe-partout. Karton achterzijde beschadigd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Meppel, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 22,00
Wereldwijd € 38,80

Carle Vernet (1758-1836)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  steenbok
20 verkochte items
Alle items (2)
42 cm
34 cm
30 cm
23 cm