Carol van den Boom-Cairns - Moeder met kleuter

Carol van den Boom-Cairns - Moeder met kleuter kopen? Bied vanaf 550!
Carol van den Boom-Cairns - Moeder met kleuter kopen? Bied vanaf 550!Carol van den Boom-Cairns - Moeder met kleuter kopen? Bied vanaf 550!Carol van den Boom-Cairns - Moeder met kleuter kopen? Bied vanaf 550!Carol van den Boom-Cairns - Moeder met kleuter kopen? Bied vanaf 550!Carol van den Boom-Cairns - Moeder met kleuter kopen? Bied vanaf 550!Carol van den Boom-Cairns - Moeder met kleuter kopen? Bied vanaf 550!Carol van den Boom-Cairns - Moeder met kleuter kopen? Bied vanaf 550!
  • Carol van den Boom-Cairns (1941)
Type kunstwerkBeeld / Object
Jaartal1998
TechniekBrons
StijlKlassiek
Afmetingen29.5 x 11 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6
Kenmerkende sculptuur van Carol Cairns, Ierland  1941.
Werk van haar in verschillende musea, oa. Ned. Letterkundig Museum Den Haag, Museum voor Religieuze Kunst Uden, Collectie Verzetsmuseum Gouda.
Gesigneerd, genummerd en gedateerd. (4 van 6)
Fraaie patine en zwaar gietsel.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Overveen, Nederland
Binnen Nederland € 6,95

Carol van den Boom-Cairns (1941)

Iers Iers Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  liesko
172 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
11
29.5
10