Cassina Italië - Cassina Canta fauteuils 2 stuks - Verkocht

Cassina Italië - Cassina Canta fauteuils 2 stuks kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 300,00

Cassina Italië - Cassina Canta fauteuils 2 stuks kopen? Bied vanaf 300!Cassina Italië - Cassina Canta fauteuils 2 stuks kopen? Bied vanaf 300!Cassina Italië - Cassina Canta fauteuils 2 stuks kopen? Bied vanaf 300!Cassina Italië - Cassina Canta fauteuils 2 stuks kopen? Bied vanaf 300!Cassina Italië - Cassina Canta fauteuils 2 stuks kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  aartsen
FA. (10)

129 verkochte items
  • Cassina Italië
TypeDesign
Jaartal2010
Afmetingen70 cm x 60 cm x 55 cm (h x b x d)
Gewicht4000 gram
GemerktOngesigneerd
Cassina Canta fauteuil 2 stuks (Italy) Uitgevoerd in Alcantara blauw.
In goede staat.
Kenmerkend voor deze fauteuils zijn de tot hoofdsteun beweegbare armleuning (zie foto).

Cassina Italië

Alle items van deze designer
Geplaatst door  aartsen
FA. (10)

129 verkochte items
60
70
55
Dit item is verkocht voor 300,00
Starttijd:03-10-2019 om 12:11
Eindtijd:09-10-2019 om 19:25
Nooreef
05 okt. / 15:33
€ 300