Catherine Megens - Schilderij

Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!
Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!Catherine Megens - Schilderij kopen? Bied vanaf 359!
  • Catherine Megens (1965)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Gemengde Techniek
Drager Karton
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst 126 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig schilderij Saire (Catherine Megens)
ConditieBeschadigd
Prachtig kunstwerk van Saire (Catherine Megens)

Zonder titel

Lijst met hier en daar wat beschadigingen (niet hinderlijk)

Ophalen Rotterdam

Catherine Megens (1965)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  BoudewijnRotterdam
Lid sinds 2022
0 verkochte items
106 cm
126 cm
100 cm
120 cm