De getalenteerde maar betrekkelijk onbekende negentiende-eeuwse stillevenschilder Charles Philipard is afkomstig uit Frankrijk. Philipard was initieel leerling in het levendige atelier van de befaamde Ange Louis Guillaume Lesourd-Beauregard (1800-ca.1875). Op dit bescheiden en charmante vruchtenstilleven zien we verleidelijke perziken en druiven. De voorstelling wordt afgezet tegen een donkere achtergrond. Het werk toont de kunstenaar zijn vermogen om met een trefzekere toets - de vorm, het licht en de ruimte - treffend weer te geven. Het schilderij is ingelijst binnen een complementair verguld houten lijst gedecoreerd met florale sierbanden.
Goed
Het schilderij verkeerd in goede gerestaureerde staat en is 'ready to hang'.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50