Chris Koelemeijer (2/4-1915) - Maritieme image vissers boten op het meer.
Olieverf op doek - Gesigneerd - jaartal ca 1950/60.
buitenmaten, 60/50 cm, raam 50/40 cm.
In zeer goede staat en conditie, kan zo aan de wand.
Achterkant geeft aan, verf genoeg gebruikt, zwarte streep is schaduw.
Chris Koelemeijer studeerde aan de Vrije Academie in Nunspeet, ook was hij musicus bij Tom Manders (Dorus).
Hij was vooral landschapsschilder, maar ook schilder van zeegezichten en tekenaar van portretten.
Zijn werken zijn ook bekend in het buitenland, hij exposeerde in Chicago.