Chris van Dijk - Girl in a poppy field

Chris van Dijk - Girl in a poppy field kopen? Bied vanaf 500!
  • Chris van Dijk (1952)
Jaartal2019
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Professioneel kunstenaar Christiaan Johannes Adrianus van Dijk. Geboren in 1952, Den Bosch (Bois le Duc), Nederland (Pays Bas).

Sinds 1978 wijdt Chris zijn leven aan het maken van zijn schilderijen, die, trouw aan hun impressionistische inspiratie, zich richten op plein air-scènes: op het strand, in het bos of in de prachtige wijn- en papavervelden van Bourgondië en Dordogne.​
Hij woont en werkt sinds 2002 in Frankrijk.
In dit jaar opende hij zijn eigen zeer succesvolle galerie in de Dordogne, een prachtig gebied in het zuidwesten van Frankrijk tussen de Loire-vallei en de Pyreneeën. Zijn galerij toont niet alleen zijn werk, maar ook enkele van de belangrijkste kunstenaars die in een realistische en impressionistische stijl werken.
Net als de werken van Berthe Morisot en Mary Cassatt, zijn op de schilderijen van Chris van Dijk vaak vrouwen en kinderen te zien. De scènes zien er ongeposeerd uit, alsof de onderwerpen overrompeld zijn. Meestal kijken ze weg van de kijker, verdiept in hun dagelijkse bezigheden, zoals spelen in het zand, wandelen in het bos of wilde bloemen plukken. Ze lijken thuis te zijn in hun prachtige natuurlijke omgeving. De schilderijen van Chris van Dijk zijn, net als de werken van de impressionisten, een viering van de schoonheid van de natuur en het leven.​
​Met dank aan de auteur van de biografie, Claudia Moscovici. ​Ze is een van de tien beroemdste vrouwelijke kunstcritici ter wereld​
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lokeren, België

Chris van Dijk (1952)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  liesbetbilliet
Lid sinds 2019
0 verkochte items
60 cm
50 cm
Starttijd15-8-2022 om 13:24
Eindtijd20-8-2022 om 20:32
Openingsbod € 500
ObjectlocatieLokeren,  België