5. Chris van Dijk

Chris van Dijk (1952)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Chris van DIJK (Den Bosch 1952)

Chris van Dijk - Girl playing in the sea kopen? Bied vanaf 220!

Chris van Dijk - Girl playing in the sea

Geplaatst doorGalleryFrance

Eindtijd12-03-2021 om 22:46

Jaartal2020
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstNiet Ingelijst