Christaphora Robeers - Inside light I

Christaphora Robeers - Inside light I kopen? Bied vanaf 55!
Christaphora Robeers - Inside light I kopen? Bied vanaf 55!Christaphora Robeers - Inside light I kopen? Bied vanaf 55!Christaphora Robeers - Inside light I kopen? Bied vanaf 55!
  • Christaphora Robeers
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Christaphora Robeers .  Gesigneerd en genummerd.   U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdelijk gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Christaphora Robeers

Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (492)
40 cm
54 cm
Starttijd3-3-2024 om 10:55
Eindtijd17-3-2024 om 21:56
Openingsbod € 55
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland