Clemens Briels - El Pintor

Clemens Briels - El Pintor kopen? Bied vanaf 150!
Clemens Briels - El Pintor kopen? Bied vanaf 150!Clemens Briels - El Pintor kopen? Bied vanaf 150!Clemens Briels - El Pintor kopen? Bied vanaf 150!Clemens Briels - El Pintor kopen? Bied vanaf 150!Clemens Briels - El Pintor kopen? Bied vanaf 150!Clemens Briels - El Pintor kopen? Bied vanaf 150!Clemens Briels - El Pintor kopen? Bied vanaf 150!
  • Clemens Briels (1946)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2010
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Portret
Afmetingen 17 x 5 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage limited
Clemens Briels – El Pintor (2010)
Polychroom beeldje van Clemens Briels, voorstellende een schilder.
Vervaardigd in kunsthars (polyresin) en met de hand beschilderd.
Het werk is voorzien van de signatuur © Briels ’10 op de voet en dateert uit 2010. Het betreft een decoratief sculpturaal werk uit een niet-genummerde, beperkte oplage.
Het beeld verkeert in goede staat, met behoud van frisse kleuren en zonder zichtbare beschadigingen.
Kunstenaar: Clemens Briels (1874–1954)
Titel: El Pintor
Jaar: 2010
Materiaal: kunsthars (polyresin), polychroom
Afmetingen: ca. [hoogte invullen] cm
Conditie: goede staat
Signatuur: gesigneerd © Briels ’10
Een karakteristiek en expressief werk dat de herkenbare stijl van Briels weerspiegelt en aantrekkelijk is voor liefhebbers van figuratieve en decoratieve kunst.
Binnen Nederland € 10,95
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Clemens Briels (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (39)

Geplaatst door  kunsttrader
Lid sinds 2017
30 verkochte items
Alle items (2)
5
17
10