Clemens Briels – Un mediodía en la playa enamorada (2004)
Expressief en kleurrijk polychroom sculptuur van Clemens Briels, voorstellende twee liggende, innig verbonden figuren. Een karakteristiek werk uit het latere oeuvre van de kunstenaar, uitgevoerd in zijn herkenbare, verhalende stijl.
Het beeld is vervaardigd in kunsthars (polyresin) en met de hand beschilderd. Op de voet gesigneerd en gedateerd “© Briels ’04” en gemerkt “2e maal”, wat duidt op een tweede uitvoering van dit ontwerp.
Het werk verkeert in goede staat, met lichte gebruikssporen passend bij leeftijd en materiaal. Geen zichtbare breuken of restauraties.
Gegevens
Kunstenaar: Clemens Briels (1874–1954)
Titel: Un mediodía en la playa enamorada
Jaar: 2004
Materiaal: kunsthars (polyresin), polychroom
Signatuur: gesigneerd en gedateerd op de voet
Bijzonderheid: gemerkt “2e maal” (tweede uitvoering)
Een aantrekkelijk en decoratief kunstobject voor liefhebbers van figuratieve en kleurrijke moderne kunst.