De ets is gegraveerd door Abel Turat. De lijst is van kastanje glanzend gepolitoerd hout. Op de ets zijn enige roestvlekken. Koper kan ets ophalen in Hilversum.
Goed
Mooie ets van Constant Joseph Brochart. Leefde van 1816-1899 in Frankrijk.
Enige roestvlekken.
Lijst is van glad gepolitoerd kastanje hout.
Omdat we kleiner zijn gaan wonen hebben we voor deze ets geen plaats meer.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hilversum, Nederland
koeriersdienst