haneweg
  5. haneweg

haneweg

Lid sinds 2014 / Hilversum, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Constant Joseph Brochart - Zittende dame met kind en personeel met papagaaien op stok. kopen? Bied vanaf 75!
Constant Joseph Brochart (1816-1899) Frans Zittende dame met kind en personeel met papagaaien op stok.
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 x 85 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75