Corina Smit (1918-2003) Blauwe paarden - Verkocht

Corina Smit (1918-2003) Blauwe paarden  kopen? Bied vanaf 50!

Corina Smit (1918-2003) Blauwe paarden  kopen? Bied vanaf 50!Corina Smit (1918-2003) Blauwe paarden  kopen? Bied vanaf 50!
  • Ongespecificeerd

Corina Smit (1918-2003) Blauwe paarden - olieverf op paneel - gesigneerd,
Gesigneerd Corina, 48 x 58 cm
Goede conditie

Ongespecificeerd

Starttijd26-9-2015 om 8:02
Eindtijd6-10-2015 om 8:02
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken