Corina Smit (1918-2003) Blauwe paarden - Verkocht

Corina Smit (1918-2003) Blauwe paarden  kopen? Bied vanaf 50!
Corina Smit (1918-2003) Blauwe paarden  kopen? Bied vanaf 50!Corina Smit (1918-2003) Blauwe paarden  kopen? Bied vanaf 50!
  • Ongespecificeerd

Corina Smit (1918-2003) Blauwe paarden - olieverf op paneel - gesigneerd,
Gesigneerd Corina, 48 x 58 cm
Goede conditie

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:26-09-2015 om 08:02
Eindtijd:06-10-2015 om 08:02
galerietweebijdrie
26 sep. / 08:39
€ 50