Bloemen door Hans Christian Andersen
Een ongewoon zonne-kunstwerk met een liefdesboodschap met de rode roos in het midden.
Groot formaat. Artist's copy EA 4/30, gesigneerd en gedateerd onderaan in grafiet, 76 x 56,5 cm, met stempel Atelier Corneille op de achterzijde. Zeer goede staat
Hans Christian Andersen, geboren op 2 april 1805 in Odense en stierf op 4 augustus 1875 in Kopenhagen, was een Deense romanschrijver, toneelschrijver, verhalenverteller en dichter, beroemd om zijn korte verhalen en zijn "sprookjes".
Kunstliefhebbers, opgelet! Twee grootmeesters in fantasie en kleur, Corneille en Hans Christian Andersen, komen samen in een enthousiastmakend eerbetoon.
Duik in een wervelwind van creativiteit waar sprookjes tot leven komen en dromen de realiteit overtreffen. Corneille's Hommage aan Hans Christian Andersen is een explosie van kleuren, symbolen en emoties die je meeneemt op een reis door de verbeelding.
Laat je betoveren door:
Vrolijke vogels die in vlucht zingen, net als de verhalen van Andersen.
Sensuele vrouwen met bloemen in hun haren, die de schoonheid van de natuur belichamen.
Fantasievolle landschappen die je meenemen naar magische werelden.
Een ode aan Cobra, de kunstbeweging die gekenmerkt werd door spontaneïteit en expressie.
Dit unieke werk is meer dan een kunstwerk, het is een:
Liefdesbrief aan de fantasie
Hommage aan de kracht van verhalen
Viering van de creativiteit die ons verenigt
Enthousiast geworden? Ontdek meer over:
Corneille's Cubaanse periode, waar dit werk tot stand kwam.
De sprookjes van Hans Christian Andersen die je meenemen naar magische werelden.
De Cobra-beweging, die kunstenaars inspireerde om te breken met tradities.
Kom dichterbij, laat je meeslepen en ervaar de magie van Corneille's Hommage aan Hans Christian Andersen.
(0060)