Cornelia Hoevenaar - Twee etsen

Cornelia Hoevenaar - Twee etsen kopen? Bied vanaf 38!
Cornelia Hoevenaar - Twee etsen kopen? Bied vanaf 38!Cornelia Hoevenaar - Twee etsen kopen? Bied vanaf 38!Cornelia Hoevenaar - Twee etsen kopen? Bied vanaf 38!Cornelia Hoevenaar - Twee etsen kopen? Bied vanaf 38!Cornelia Hoevenaar - Twee etsen kopen? Bied vanaf 38!Cornelia Hoevenaar - Twee etsen kopen? Bied vanaf 38!Cornelia Hoevenaar - Twee etsen kopen? Bied vanaf 38!Cornelia Hoevenaar - Twee etsen kopen? Bied vanaf 38!
  • Cornelia Hoevenaar (1854-1924)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets/Aquatint
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst achter glas. De lijsten hebben. een paar lichte gebruikssporen. Veel van haar werk (ook deze etsen) bevindt zich in het Rijksmuseum.

1 Gezicht op het Spaarne en de Bakenesserkerk in Haarlem
2 Oprit van het landgoed Elswout in Overveen

Liefst ophalen. Verzending (voor risico koper) €15.
Geen beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oldenzaal, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 35,00
Naar Duitsland € 35,00
Europese Unie € 39,00
Wereldwijd € 78,00

Cornelia Hoevenaar (1854-1924)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  artv
176 verkochte items
Alle items (7)
41 cm
31 cm
20 cm
16 cm