Cornelie Tollens - C-Print, Citron confit et du sucre candi - Ingelijst

Cornelie Tollens - C-Print, Citron confit et du sucre candi - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Fotografie

Verkoopprijs: € 128,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Cornelie Tollens - C-Print, Citron confit et du sucre candi - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Cornelie Tollens - C-Print, Citron confit et du sucre candi - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (203)
  • Cornelie Tollens (1964)
TypeFotografie
Jaartal2002
TechniekC-Print
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 15 cm (h x b)
Lijst44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

C-Print door Cornelie Tollens, ingelijst in een roze fluwelen passe-partout met gouden kern. Er is geen signatuur of oplagenummer zichtbaar, maar mogelijk bevindt deze zich op de achterzijde van het werk of onder het passe-partout. Aangekocht bij galerie Reflex.

Cornelie Tollens (1964)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
34 cm
44 cm
15 cm
15 cm

Dit item is verkocht voor 128,80(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-01-2021 om 15:48
Eindtijd:31-01-2021 om 19:56

Biedingen (21):

hebjeniet
31 jan. / 19:50
€ 112
HedwigV
31 jan. / 19:50
€ 102
hebjeniet
31 jan. / 19:45
€ 92
HedwigV
31 jan. / 19:45
€ 82
hebjeniet
31 jan. / 19:40
€ 72
HedwigV
31 jan. / 19:40
€ 62
artsy
31 jan. / 19:35
€ 52
HedwigV
31 jan. / 19:35
€ 47
hebjeniet
31 jan. / 19:30
€ 42
HedwigV
31 jan. / 19:29
€ 37
pimart
31 jan. / 19:29
€ 33
pimart
31 jan. / 19:27
€ 32
Karelart
31 jan. / 19:01
€ 27
Btrix
31 jan. / 19:01
€ 22
Karelart
31 jan. / 19:01
€ 20
Btrix
31 jan. / 18:43
€ 15
HedwigV
26 jan. / 15:16
€ 10
kootarts
26 jan. / 15:15
€ 5
HedwigV
26 jan. / 15:15
€ 5
kootarts
25 jan. / 18:33
€ 3
nelleke1958
18 jan. / 17:28
€ 1