Cornelis Huysmans - 17e eeuw - Olieverf op doek - Heuvellandschap met droogstaande rivierbedding - Ingelijst

Cornelis Huysmans - 17e eeuw - Olieverf op doek - Heuvellandschap met droogstaande rivierbedding - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!

Verkoopprijs: € 920,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Cornelis Huysmans - 17e eeuw - Olieverf op doek - Heuvellandschap met droogstaande rivierbedding - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!Cornelis Huysmans - 17e eeuw - Olieverf op doek - Heuvellandschap met droogstaande rivierbedding - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!Cornelis Huysmans - 17e eeuw - Olieverf op doek - Heuvellandschap met droogstaande rivierbedding - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!Cornelis Huysmans - 17e eeuw - Olieverf op doek - Heuvellandschap met droogstaande rivierbedding - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!Cornelis Huysmans - 17e eeuw - Olieverf op doek - Heuvellandschap met droogstaande rivierbedding - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (177)
  • Cornelis Huysmans (1648-1727)
Periode< 1800
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 69 cm (h x b)
Lijst73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Fraai en karakteristiek werk van deze zeventiende eeuwse schilder. Het motief van een imaginair heuvelachtig boslandschap - met op de voorgrond een uitgelichte rotspartij of droogstaande rivierbedding - werd vaak toegepast door Cornelis Huysmans, zowel in zijn schilderijen als etsen. Het werk van deze schilder is in diverse internationale collecties vertegenwoordigd.

Gezien de leeftijd in goede staat. Wel is er sprake van een licht vergeeld vernis, en lichte craquelévorming met hier en daar een kleine lacune/ chips verfverlies. Langs de rand van het doek, onder de rand van de lijst (links) wat lichte oneffenheden.

Cornelis Huysmans (1648-1727)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37065 verkochte items
93 cm
73 cm
69 cm
49 cm

Dit item is verkocht voor 920,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-01-2021 om 13:37
Eindtijd:17-01-2021 om 20:41

Biedingen (1):

tverbeek
16 jan. / 18:17
€ 800