Cornelis Westerbeek (jr.) - Boszicht

Cornelis Westerbeek (jr.) - Boszicht kopen? Bied vanaf 195!
Cornelis Westerbeek (jr.) - Boszicht kopen? Bied vanaf 195!Cornelis Westerbeek (jr.) - Boszicht kopen? Bied vanaf 195!Cornelis Westerbeek (jr.) - Boszicht kopen? Bied vanaf 195!Cornelis Westerbeek (jr.) - Boszicht kopen? Bied vanaf 195!Cornelis Westerbeek (jr.) - Boszicht kopen? Bied vanaf 195!Cornelis Westerbeek (jr.) - Boszicht kopen? Bied vanaf 195!
  • Cornelis Westerbeek (jr.) (1873-1917)
Periode1800 t/m 1899
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 47 cm (h x b)
Lijst45 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Westerbeek jr, cornelis
Geb. Haarlem 19 januari 1873, overl. Voorthuizen (gem. Barneveld) 21 december 1917.
De zoon van C. Westerbeek sr. Woonde en werkte in Den Haag tot 1902, Elspeet (Ermelo) 1902-1904, Den Haag 1904-1912; daarna in Voorthuizen. Vermoedelijk leerling van zijn vader C.
Westerbeek sr, werkte in dezelfde trant. Schilderde en tekende landschappen, bosgezichten enz.Tentoonstellingen Groningen 1895. Den Haag 1896, Arnhem 1897, 1901, Amsterdam 1899 en 1903, Rotterdam 1902 en Leeuwarden 1903: avond in maart; zonnig beukenlaantje; voorjaar; na de regen; zonnige herfstdag; oude beuken; een bosbrand; enz.

Het schilderij verkeert in goede staat.

Cornelis Westerbeek (jr.) (1873-1917)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstzinnig2019

Lid sinds 2019
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
54 cm
45 cm
47 cm
35 cm
Starttijd:08-08-2022 om 12:28
Eindtijd:17-08-2022 om 21:18
Openingsbod € 195
ObjectlocatieALMERE, Nederland