FA. (9)

Cornelis Westerbeek (sr.) - C3456 - Koeien in Hollands landschap

Cornelis Westerbeek (sr.) - C3456 - Koeien in Hollands landschap kopen? Bied vanaf 800!
Cornelis Westerbeek (sr.) - C3456 - Koeien in Hollands landschap kopen? Bied vanaf 800!Cornelis Westerbeek (sr.) - C3456 - Koeien in Hollands landschap kopen? Bied vanaf 800!Cornelis Westerbeek (sr.) - C3456 - Koeien in Hollands landschap kopen? Bied vanaf 800!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Cornelis Westerbeek (sr.) (1844-1903)
Periode1800 t/m 1899
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 46 cm (h x b)
Lijst44 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3456, Cornelis Westerbeek (sr.), Koeien in Hollands landschap, olie op doek, gesigneerd linksonder, doekmaat 30 x 46 cm, lijstmaat 44 x 60,5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat vergeelde vernis, oppervlaktevuil en craquelures. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Cornelis Westerbeek (sr.) (1844-1903)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
60.5 cm
44 cm
46 cm
30 cm
Starttijd:22-11-2019 om 14:38
Eindtijd:13-08-2020 om 19:12
Openingsbod€ 800
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier